Bądź jak Czubaka i zgarnij nagrody! - Wydarzenia - Strona główna

14 października 2017 - 15 października 2017

Bądź jak Czubaka i zgarnij nagrody!

W najbliższy weekend 14-15 października zapraszamy wszystkich, a w szczególności najmłodszych do wzięcia udziału w konkursach, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

BĄDŹ JAK CZUBAKA
Podejmijcie wyzwanie i stańcie przed kamerą naśladując odgłosy jakie wydaje Czubaka, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych postaci sagi. Specyficzny głos jaki wydawał stał się niemal ikoną. W konkursie wyłonimy najlepszych naśladowców, którzy będą mieli szansę otrzymać wyjątkową, dużą figurę szturmowca. Pozostali zaś otrzymają drobne upominki. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na Facebooku. Ze wszystkich nagrań zostanie utworzony zabawny film w którym znajdą się Uczestnicy konkursu.

ZBUDUJ WIEŻĘ
Druga zabawa z pewnością zainteresuje fanów klocków, jak również wielbicieli budownictwa, bowiem zadanie będzie polegało na zbudowaniu jak największej wieży z dostępnych klocków. Im wyższa konstrukcja, tym cenniejsza nagrody. W konkurencji startuje grupa 2-3 osób, które będą miały na wykonanie zadania określony czas. Dodatkowo każdy z Uczestników będzie mógł brać klocki jedynie pojedynczo z dostępnej puli. Po zakończeniu konkurencji wieża nie może się przewrócić przez 10 sekund od zakończenia próby konkursowej.

Aby wziąć udział w konkursach należy zrobić zakupy za minimum 50 zł i okazać paragon. Należy pamiętać, że można łączyć maksymalnie 2 paragony (min. jeden paragon musi pochodzić spoza sklepu Auchan). Jeden paragon na min. 50 zł to jedna próba w jednym konkursie. Przed przystąpieniem do próby konkursowej każdy uczestnik otrzyma do wypełnienia kupon. Prawidłowo wypełniony kupon (z danymi kontaktowymi) będzie „biletem” do wybranego konkursu. Każda następna próba konkursowa będzie przyznawana za kolejne udokumentowane 50 zł.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Promocji oraz w biurze dyrekcji Centrum.

Serdecznie zapraszamy!