Gotowi na moc emocji z Atomówkami i BEN 10? - Wydarzenia - Strona główna

13 października

Gotowi na moc emocji z Atomówkami i BEN 10?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z bohaterami uwielbianych przez dzieci kreskówek. W sobotę 13 października Pasaż Łódzki opanują popularne Atomówki oraz BEN10. W programie cała masa wyjątkowych atrakcji.

Spotkanie i zdjęcia z ulubionym bohaterem? Ależ oczywiście! W naszej wspólnej strefie zabaw znajdziecie ścianki, na tle których każdy, zarówno mały, jak i duży będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z żywymi maskotkami Atomówek oraz z kosmitą Inferno. Uśmiech, kciuki w górę i pstryyyk!

Wiemy, jak bardzo dzieciaki uwielbiają oglądać kreskówki. Będą mogły oddać się tej przyjemności w naszym mini kinie, gdzie usadowią się na wygodnych pufach i obejrzą najnowsze odcinki Atomówek.

Czy są tu jacyś fani gier? Znajdzie się dla nich prawdziwa gratka. W specjalnej strefie multimedialnej czekać będą ekrany dotykowe i konsole Playstation, na których dzieciaki poszaleją z bohaterami BEN10.

A może ktoś chciałby zostać super bohaterem??? Pozwoli na to aplikacja Hero Experience. Dzieci za pomocą kamery kinect wcielą się na ekranie w postaci z bajki BEN10. Będzie zabawa, będzie walka ze złem i oczywiście pamiątkowe zdjęcie.

Będzie kreatywnie! Dzięki aplikacji „powerpuffyourself” stworzonej przez Cartoon Network dzieci będą mogły zaprojektować swój atomówkowy awatar, który w ciągu kilku minut zostanie wydrukowany na pamiątkowej koszulce.

Będzie zagadkowo! W naszym escaperoomie dzieciaki staną przed zadaniem rozwiązania tajemniczych zagadek. Potrzebne będzie wiele sprytu, aby odkryć kod do sejfu i znaleźć upominki BEN10. Świetna zabawa gwarantowana.

W naszej wspólnej strefie zabawy każdy znajdzie coś dla siebie!

Widzimy się 13 października. Zabawa z Atomówkami i BEN10 potrwa od 11.00 do 19.00.

Do zobaczenia!!!

 

Emocje