Gotowi na giełdę sportową? - Wydarzenia - Strona główna

27 kwietnia

Gotowi na giełdę sportową?

Już 27 kwietnia zapraszamy do Pasażu Łódzkiego na Giełdę Sportową, której towarzyszyć będzie piknik, pokazy sportowców oraz konkursy z nagrodami!

Wszystkie atrakcje zaplanowaliśmy na parkingu przed centrum. Będą to aktywności dla zapalonych fanów sportów na dwóch kółkach, jak i dla tych, którzy z uroków sportu rowerowego korzystają rekreacyjnie.

SPORTOWA GIEŁDA
Tego dnia, na terenie Pasażu, odbędzie się wyprzedaż garażowa. W specjalnej strefie SPORTOWA GIEŁDA będzie można sprzedać, kupić bądź zamienić się na inny sprzęt sportowy taki jak rowery, rolki czy deskorolki oraz akcesoria przydatne przy uprawianiu sportu. Aby zostać wystawcą, wystarczy wysłać maila na adres gielda-sportowa@bfriend.pl ze swoimi danymi oraz opisem rzeczy, które chcemy sprzedać. Dla osób, które zapiszą się jako pierwsze, zaplanowaliśmy atrakcyjne nagrody w postaci kart podarunkowych do sklepu Decathlonu na kwotę 100,00 zł. To zarówno szansa aby pozbyć się rzeczy zalegających w Twoim domu, jak i doskonała sposobność, by upolować niepowtarzalne sprzęt sportowy w super cenach

Zasady udziału w giełdzie

PIKNIK SPORTOWY
W trakcie eventu będzie można skorzystać z usług szkółki rolkowej, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów każdy będzie mógł doszlifować swoje rolkowe umiejętności. Zaplanowaliśmy dwie grupy – początkującą i zaawansowaną, by móc dostosować zajęcia do waszej sprawności.
Dla fanów kolarstwa przygotujemy specjalny showroom, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze sportowe rowery, a do tego każdy z Was będzie mógł porozmawiać z fachowcami, którzy pomogą dobrać idealny sprzęt do waszych potrzeb. Dodatkowo serwisant ze sklepu DECATHLON pomoże wam z drobnymi usterkami oraz nauczy jak naprawiać je samodzielnie. Zapraszamy was do naszego warsztatu ze swoim rowerem.
Obecność Straży Miejskiej będzie dodatkową korzyścią. Uczestnicy eventu będą mogli oddać własne rowery do oznakowania oraz posłuchać rad ekspertów, jak zabezpieczyć swój rower przed kradzieżą. Dodatkowo będzie wiele okazji aby porozmawiać na temat bezpieczeństwa najmłodszych na drodze oraz ruchu drogowego.

GOŚCIE SPECJALNI
Naszym gościem będzie Piotr Bielak, który prowadzi najpopularniejszy w Polce rowerowy kanał YouTube (ponad 200 tysięcy widzów). Od 13 lat zawodowo uprawia akrobatykę rowerową. Jest pierwszym i jedynym człowiekiem w Polsce, który przejechał na rowerze trialowym 8 metrowy odcinek po linie. Jest również pierwszym i jedynym człowiekiem na świecie, który żongluje 4 piłkami, siedząc na kierownicy roweru, znajdując się jednocześnie na platformie umieszczonej 2 metry nad ziemią.

Odwiedzi nas również Tomasz Kwiecień – mistrz Polski w jeździe na rolkach, który ma za sobą takie osiągniecia jak: rekord Guinessa w jeździe tyłem, wicemistrzostwo Polski w jeździe po skateparku, kilkukrotne mistrzostwo w jeździe ulicznej oraz finał zawodów ogólnoeuropejskich.

AKCJA CHARYTATYWNA
W trakcie wydarzenia będzie można wspomóc Fundację Krwinka rowerypasaz_18042019_mini2, która od 23 lat wspiera dzieci onkologicznie i hematologicznie chore. Do tej pory „Krwinka” objęła opieką ponad sześć tysięcy chorych dzieci i ich rodziny. Jest przede wszystkim dla nich, by w codziennych zmaganiach z ciężką chorobą, nie czuli się osamotnieni.
Uczestnicy naszego eventu będą mogli wesprzeć Fundację poprzez jazdę na rowerze! Każdy przejechany kilometr na rowerze treningowym to wsparcie finansowe dla Fundacji. Nie ma nic prostszego!
Całość naszego pikniku będą przeplatać konkursy oraz pokazy profesjonalnych sportowców oraz tancerzy. Organizatorem Wydarzenia jest agencja B.friend.

Harmonogram wydarzenia:
10:00 Start potwierdzenia rejestracji uczestników, zajmowanie miejsc w strefie giełdy
11:00 Otwarcie stref
11:50 Gość specjalny - Piotr Bielak / krótki wywiad
12:00 Pokaz tricków rowerowych
12:30 Warsztaty rolkowe z grupą 4Skater
13:30 Pokaz jazdy wyczynowej na rolkach przez grupę 4Skater.
14:00 Pokaz tańca break dance
14:20 Gość specjalny - Piotr Bielak - pokaz tricków rowerowych
15:00 Warsztaty rolkowe z grupą 4Skater
16:00 Pokaz jazdy wyczynowej na rolkach przez grupę 4Skater.

REGULAMIN

Czeka nas mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy. Serdecznie zapraszamy!

 

rowerypasaz_18042019_mini