SUPER WINGS - Wydarzenia - Strona główna

18 maja

SUPER WINGS

18 maja od godziny 11:00 zapraszamy do Pasażu Łódzkiego na wielkie wydarzenie SUPER WINGS, podczas którego będzie można zaprojektować swój własny, wymarzony plecak oraz spotkać ulubione postaci z bajki – Dżetka i Frunię!

Jeśli macie w domu małego podróżnika, fana przygód i wypraw, to jest to wydarzenie idealne dla Was!

SPOTKAJ SWOJE ULUBIONE POSTACIE Z BAJKI

Kto z Was, w dzieciństwie nie marzył o tym, żeby spotkać swoje ulubione postacie z bajek? Już niedługo Wasze dzieci będą miały taką szansę, ponieważ na evencie pojawią się Dżetek i Frunia, postacie z kreskówki Super Wings. Poza samą przyjemnością spotkania bohaterów, dzieci będą mogły zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie na ściance!

STREFA ŚRUBKA

Dzieci będą miały możliwość poczuć się jak prawdziwi majsterkowicze. Na stanowiskach z „walizkami śrubkami” będzie trzeba ułożyć koła zębate tak, by za pomocą specjalnej wkrętki wprowadzić koła w ruch i uruchomić pokaz slajdów Super Wings.

STREFA TRAFIKA

Do zaproponowania mamy również edukacyjną grę wielkoformatową, nawiązującą do bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na koniec każdy uczestnik otrzyma upominek w postaci odblasku, dzięki czemu rodzice jak i dzieci będą mogli czuć się bezpiecznie w środowisku drogowym.

INTERAKTYWNE KOLOROWANK

Zabawy interaktywne są jednymi z ulubionych i tymi cieszącymi się największą popularnością wśród dzieci. Dlatego też nie może ich zabraknąć u nas! Na specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach rozłożone zostaną 4 stanowiska z dotykowymi ekranami i kolorowankami Super Wings!

MINI FABRYKA PLECAKÓW

A to jeszcze nie koniec zabaw i aktywności w klimacie Super Wings. Chętni będą mogli zaprojektować własny plecak! Dzięki technologii cyfrowej, dzieci wykonają wzory graficzne na ekranie dotykowym i stworzą swój niepowtarzalny wzór! Plecak będzie można uzyskać od ręki, ponieważ ich drukowanie zajmie tylko kilka minut. Uwaga, śpieszcie się! Ilość plecaków ograniczona!

Planowane zakończenie imprezy jest na godzinę 19:00, ale pamiętajcie, że jesteśmy otwarci dłużej!

Na czas trwania wydarzenia Super Wings nasi najemcy przygotowali dla was super promocje. Oto one:

 • YVES ROCHER - 45% rabatu na 3 kosmetyki do pielęgnacji twarzy
 • SWISS - Przy zakupie zegarka powyżej 300zł - pasek MORELLATO o wartości 100zł GRATIS! Oferta dotyczy zegarków nieprzecenionych
 • Diverse -20% na produkty nieprzecenione. Rabat nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
 • CCC - 20% na cały asortyment. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy towaru przecenionego.
 • MANGO - 20% na wszystkie produkty w regularnych cenach
 • CUKIERNIA A.BLIKLE - 20% rabatu na torty standardowe
 • Paul Dobrzycki Hair Design- Rabat 40 zł na system odbudowy włosów olaplex. Rewelacyjna kuracja domowa łącząca mostki dwusiarczkowe we włosie w cenie promocyjnej 110 zł zamiast 150 zł. Rabat 50% na wybrane produkty marki Living Proof. Właścicelem i twarzą marki jest znana aktorka Jennifer Aniston. Produkty zawierają rewolucyjną cząsteczkę OFPMA pobudzającą włosy do samoregneracji.
 • GATTAIA&VANILLA-20% na drugą sztukę na hasło PROMOCJA
 • NEW YOR HOT DOG- Puszka coli 0,2L za 1zł do każdej zapiekanki
 • WITTCHEN TRAVEL - dodatkowe 20% na drugi i każdy kolejny produkt
 • MARTES SPORT - Wyprzedaż końcówek odzieży i obuwia - rabat do 70%.

 

odlotowapasaz_8052019_mini