GOTOWI na gorące zimowe wyprzedaże? - Wydarzenia - Strona główna

4 stycznia - 4 lutego

GOTOWI na gorące zimowe wyprzedaże?

Zimowe wyprzedaże wystartowały! W naszych sklepach znajdziecie niepowtarzalne promocje i rabaty sięgające nawet -70%. To doskonała okazja, by kupić produkt swojej ulubionej marki w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Tradycyjnie największym powodzeniem cieszy się wyprzedaż kolekcji jesień/zima. Na wyprzedażach zimowych coś dla siebie znajdą zarówno panie, jak i panowie. Warto jednak nie odkładać zakupów do ostatniej chwili i wybrać się do naszego Centrum odpowiednio wcześnie. W ten sposób będziemy mieli pewność, że uda nam się upolować wymarzoną bluzkę, spodnie czy płaszcz w niezwykle obniżonej cenie i w odpowiednim rozmiarze.

Pamiętajmy, że zimowe wyprzedaże dotyczą nie tylko marek odzieżowych. Na atrakcyjne promocje możecie liczyć m.in. w salonie MANGO, gdzie ceny spadają nawet o 70%. W butiku SWISS upragniony zegarek kupicie nawet o połowę taniej. Rabaty znajdziecie w naszej strefie beauty, w drogeriach HEBE i ROSSMANN, w YVES ROCHER i perfumerii SEPHORA. Promocjami kusi salon EMPIK, gdzie ceny niektórych produktów są niższe nawet o 70%.

Nie pozostaje nic innego, jak ruszyć do Pasażu Łódzkiego!

Serdecznie zapraszamy i życzymy Państwu udanych zakupów!