O centrum - Strona główna
O centrum

O centrum

ZAKUPY W PASAŻU ŁÓDZKIM

Pasaż Łódzki to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, idealne dla aktywnych osób. Jedynie w Pasażu Łódzkim klienci mają dostęp do szerokiej oferty sportowej wyróżniającej się niepowtarzalnym markami własnymi oferowanymi przez Decathlon . Oferta Pasażu Łódzkiego to hipermarket Auchan oraz prawie 100 punktów modowych oraz usługowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Entuzjaści światowych marek z pewnością znajdą coś dla siebie w bardzo szerokiej ofercie sklepu TK Maxx.

TYLKO U NAS – największy na łódzkim rynku i w regionie  426786154982fb363840 oraz jedyny  913354d34d8232902

Dla NIEJ - dostęp do atrakcyjnej oferty butików modowych taki jak Only, Quiosque, Monnari, Tatuum, H&M, CCC, Apart, Sephora, Rossmann oraz HEBE

Dla NIEGO – szeroka oferta męska, do której zalicza się min. centrum samochodowe Norauto, sklep RTV Euro AGD, Sony Centre czy Martes sport.

Dla NASTOLATKÓW – oferta takich jak H&M, Diverse czy Sizeer.

Dla NAJMŁODSZYCH - czeka wiele niepowtarzalnych zabawek, dostępnych w jedynym w regionie łódzkim sklepie Toys"R"Us, Coccodrilo, plac zabaw/bujaki, lodziarnie i cukiernia takie jak Sowa, Słodka Wyspa, A. Blikle oraz Z Pieca Rodem.


Klienci zainteresowani aranżacją domowych przestrzeni mogą znaleźć wyjątkową ofertę artykułów i wiele inspiracji w dostępnych w Pasażu globalnych sieciach takich jak hipermarket Auchan, Jysk, TK Maxx, MANGO czy Senator.


Wygodna i nowoczesna strefa restauracyjna umożliwia także miłe spędzenie czasu podczas spotkań prywatnych i biznesowych. Klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty deserów oraz kaw dostępnej w kawiarniach takich jak A. Blikle oraz Sowa. Nie brakuje tu także rozbudowanej oferty restauracyjnej, od domowych obiadów dostępnych w Foodmax, po wyśmienite sushi w Wasabi, znaną shoarmę w Sphinx, a także amerykańskie hot dogi w New York Hot Dog.


Punkty usługowe: biura podróży, operatorzy GSM, kantor, kwiaciarnia, banki czy studio fryzjerskie Paul Dobrzycki


Duży, wygodny i bezpłatny parking, pozwala szybko i łatwo zaparkować auto. Dzięki połączeniu parkingu z miastem poprzez kilka dróg wjazdowych/wyjazdowych, łodzianie oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości mogą wygodnie dojechać do Centrum niemalże z każdej dzielnicy miasta.


Pasaż Łódzki, obecny od 2000 roku, z unikatowymi markami oraz kompleksową ofertą wyróżnia się na łódzkim rynku i zjednuje sobie stałych klientów zarówno tych, którzy cenią szybkie zakupy jak i tych, którzy uwielbiają rozglądać się po sklepach czy spędzać czas wolny przy kawie ze znajomymi. Dzięki unikalnej ofercie sprzyja poszukiwaniu inspiracji czy rozwijaniu hobby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, dokładamy starań, aby wciąż uatrakcyjniać ofertę Centrum o nowe, znane marki. Już wkrótce planowane są nowe otwarcia.